ATSO’da zafer Davut Çetin’in


Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’nı mevcut başkan Davut Çetin 1 oy farkla kazandı. ATSO Atatürk Konferans Salonu’nda yapılan seçim tarihi anlara sahne olurken, Antalya OSB Başkanı Ali Bahar 58, ATSO Başkanı Davut Çetin 59 oy alarak yeniden başkan seçildi.

Ali Bahar’ın yönetim kurulu listesindeki üç isim kura sonucu ATSO Yönetim Kurulu’na girmeyi başardı.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ATSO) 1 Ekim’de Meslek Komitesi seçimleri ile başlayan seçim süreci Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri, TOBB Delegeleri ve Disiplin Kurulu’nun seçimleriyle devam etti.

ATSO seçimlerine Kırmızı listeyle giren mevcut Başkan Davut Çetin aldığı 59 oy ile yeniden göreve seçilirken, Mavi listeyle seçime giren Ali Bahar 58 oy aldı.

Seçimin ardından ilk açıklamasını yapan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, “1 Ekim’de başlayarak bugün sona eren seçim sürecimizin ardından beni tekrar Başkanlık görevine seçen herkese teşekkür ediyorum. Antalya’nın en önemli sivil toplum kuruluşu olan 140 yıllık çınarımızın bayrağını daha da yukarı çıkarmak için tüm Antalya’ya söz veriyoruz. Geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi bu dönemde yine tüm sektörlerimizi, Antalya ekonomisini, kent kültürünü, sanatını, estetiğini ve kente dair her şeyi ATSO olarak destekleyeceğiz” şeklinde konuştu.

ATSO seçimleri 8 Ekim Cumartesi günü yapılacak Meclis Başkanlık Divanı seçimleri ve komisyon seçimleriyle sona erecek.

Mevcut Başkan Davut Çetin’in kazandığı seçimler sonrası Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu;

Süleyman Özer

Ayhan Yıldırım

Osman Çoban

Selçuk Salih Yılmaz

Kenan Çelik

Atila Uğur

Mücahit Turgut

Hüseyin Sarı

Mehmet Dikmen

Yusuf Hacısüleyman

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir