Erasta Antalya’dan Ödüllü Yılbaşı Kampanyası 

Erasta Antalya, yeni yıl kutlamaları kapsamında 13- 30 Aralık tarihleri arasında düzenlenen “Zıpla- Kazan” kampanyasına katılan ziyaretçilere, küçük ev aletlerinden kişisel bakım ürünlerine, giyimden sinema biletine kadar pek çok sürpriz sunuyor. 

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, yeni yıla sürpriz hediyeler kazandıran yeni kampanyalarla giriyor. 13-30 Aralık tarihlerinde düzenlenen kampanya dahilinde ziyaretçilerin, AVM içerisindeki tüm mağazalardan gün içerisinde toplamda 150 TL ve üzeri alışverişlerini gösteren fişlerini kampanya kayıt noktasına bildirmeleri gerekiyor.

Kayıtlarını tamamlayan ziyaretçilerin katılabileceği “Zıpla- Kazan” dijital oyunu, ekranda belirtilen hedefleri vuranlara anında sürpriz hediyeler kazandırıyor. Etkinlik, 16-17/ 23-24 ve 30 Aralık tarihlerinde Erasta AVM etkinlik alanında saat 14:00-20:00 arasında gerçekleşiyor. “Zıpla- Kazan” kampanyası kapsamında sunulan hediyeler arasında küçük ev aletleri, kişisel bakım ürünleri, giyim, oyuncak, oyun, oto yıkama hizmeti ve sinema bileti bulunuyor.

Erasta Antalya AVM Hakkında

Eroğlu Gayrimenkul’un zincir alışveriş merkezleri projesi kapsamında 2013 yılında Kepez’de kapılarını ziyaretçilere açan Erasta Antalya,. 40.000 m2’lik bir alanda yerleşik olan alışveriş merkezinde seçkin markalara ev sahipliği yapan 55 mağaza ve 1.300 araç kapasiteli açık ve kapalı otopark bulunuyor.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir