Süral Su, yeni yüzüyle raflarda


“Gürlevik” bölgesinde, orman içinden çıkan doğal su kaynaklarını, 1400 metreden gelen doğal lezzeti 1998’den beri Türkiye ile buluşturan Süral, ambalajını değiştirdi. Antalya’nın en iyi suyunu yepyeni yüzüyle sunmaya başladı.

Süral doğal kaynak suları; 350.000 m2 koruma bölgesi olarak çevrelenmiş bir alandan temin ediliyor. Kendiliğinden yüzeye çıkmakta olan doğal kaynak suyunun saflığını ve doğal ortamını korumak için bu bölgeyi Süral, işin başından bu yana koruma altına da almış. Zirai ve evsel atıklardan hiçbir zaman etkilenmeyecek doğal bir ortamda bulunan bu alanı, bitki örtüsünü güçlendirmek için de binlerce fidan dikerek ağaçlandırmış.

SÜRAL Doğal Kaynak Suları, yüksek 7,73 pH değeriyle Alkali, değerli bir su. Yüksek değerde kalsiyum ve magnezyum da içeriyor. Doğal olmasından ve sodyum içermediğinden dolayı susuzluğu çok iyi gidermekte. Sağlıklı bir yaşam için vücudun ihtiyaç duyduğu doğru mineral su dengesi sebebiyle de diğer su markaları arasından da öne çıkan önemli bir doğal kaynak suyu. www.gidahareketi.org’un da yaptığı titiz değerlendirmelere, Ambalajlı Su Raporuna, aldığı puanlara göre de Antalya’nın en iyi suyu durumunda.

Süral suları, kaynağındaki mineral değerlerine el değmeden, modern tesislerinde şişeleniyor. Üretimden şişelenmesine, dağıtımına her aşamasında titizlikle kontrolden geçiriliyor. Tüm ürünler; titiz bir şekilde ileri teknoloji laboratuvarlarında kimyasal ve mikrobiyolojik testlerden geçiriyor. Dünyadaki gelişmelere paralel hızlıca uyum sağlayan Süral su; Covid salgını sırasında da önlemini hemen almış ve  “Kalite Sorumluluk” ister felsefesiyle Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında, Türk Standardları Enstitüsü (TSE) tarafından belirlenen tüm kriterleri başarıyla uygulayarak “TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi”ni de almaya hak kazanmış.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

lawngonewild.com