Patronlara 3 Ton Portakal Suyu

Antalya Ticaret Borsası, Ankara’da bugün gerçekleşen Türkiye Odalar ve Borsalar Genel Kurulu’nda Türkiye’nin dört bir yanından gelen 365 Oda ve borsa temsilcisi ile başkent siyasetinin ve bürokrasinin kurmaylarına Antalya yöresine has ürünlerin tanıtımını yaptı. TOBB’da açılan Antalya standında binlerce misafire 3 ton portakal suyu ikram edildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 73’üncü Genel Kurulu’na Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, TOBB delegeleri Ata Sönmez, Ergin Civan, Hüseyin Simav, İbrahim Yılmaz, TOBB’un İkiz Kuleler olarak bilinen hizmet binası bahçesinde Antalya’nın yöresel ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Genel Kurul için gelen iş dünyası temsilcilerine, taze sıkma portakal suyunun yanı sıra, yöresel turunç reçeli, zeytin ve zeytinyağı ikramında bulunuldu. Antalya standı konuklardan yoğun ilgi görürken, Borsa Başkanı Ali Çandır bu yıl 8’incisi 13-17 Eylül tarihinde düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı’yla ilgili konuklara davet yaptı.

Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, tanıtım çalışmasını twitter hesabından böyle duyurdu.

TOBB İkiz Kuleleri’nin bahçesine kurulan Antalya standı ziyaretçi akınına uğradı.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir