Antalya Havalimanı’nda Mayıs Bayramı Coşkusu

ICFAIRPORTS ve Rixos Hotels işbirliği ile Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’da gerçekleşen geleneksel Mayıs Bayramı etkinliği kapsamında; 30 Nisan’da Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde 40 binin üzerinde yolcu karşılandı. Bağımsız Devlet Toplulukları’nda önemli bir yere sahip olan Mayıs Bayramı’nın coşkusu Antalya’da doyasıya yaşandı.

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya, yeni sezona ICFAIRPORTS ve Rixos Hotels  işbirliği ile düzenlenen geleneksel Havalimanı Karşılama etkinliğiyle hızlı bir giriş yaptı. Ülke turizminin en önemli destinasyonlarından biri olan Antalya’nın gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen etkinlikte, başta Rusya olmak üzere Bağımsız Devlet Toplulukları’ndaki ülkeler için büyük bir öneme sahip olan Mayıs Bayramı dolayısıyla ayrı bir yoğunluk yaşandı. Turizm sektörünün en önemli iki markasının işbirliği ile gerçekleşen etkinlikte Rus misafirler sıcak bir şekilde karşılandı.

Her sene bu ülkelerden gelen yoğun bir misafir kitlesini ağırlayan Antalya, Mayıs Bayramı planları yapan Ruslar için vazgeçilmez bir turizm şehri olduğunu tekrar hatırlattı. Yaklaşık 40 bin yolcunun Antalya Havalimanı, 2.Dış Hatlar Terminali bagaj alım salonu ve gelen yolcu çıkış kapısında karşılandığı etkinlikte; tüm gün yiyecek içecek servisinin yanı sıra dans gösterileri, DJ performansları, çeşitli sunumlar ve animatör gösterileri sergilendi. Karnaval havasında gerçekleşen karşılama töreniyle şaşkınlıklarını gizleyemeyen turistler, havalimanına inişleriyle beraber kutlamaya başladıkları Mayıs Bayramı’nın coşkusunu keyifli bir tatil ile taçlandırmak için otellerine yerleştiler.

Turizm temsilcileri ve Rus misafirlerden yeni sezona keyifli bir başlangıç

Efsaneler diyarı The Land of Legends’in karakterlerinin de yer aldığı etkinlik ile  turizm sektörü temsilcileri ve misafirler kış mevsiminin yorgunluğu atarken yeni sezona da eğlenceli ve keyifli bir başlangıç yaptılar.

 

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir