ATSO Üyelerine “Avantaj”lı Alışveriş Fırsatı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Oda olarak 42 bini aşkın üyenin birbirleriyle olan ticari alışverişinde artışa,  tanıtımlarını yapma olanağına ve müşteri portföylerinin genişlemesine katkı sağlayacak “ATSO Avantaj” sistemini hayata geçirdiklerini bildirdi. Böylece ATSO üyeleri, “ATSO Avantaj” sistemine dâhil olan işletmelerden indirimli alışveriş yapabilecekler, işletmeler de 42 bini aşkın üye için cazibe yaratma imkânına kavuşacaklar.

Başkan Davut Çetin “ATSO Avantaj” sistemine ilişkin yaptığı açıklamada, “Antalya Ticaret ve Sanayi Odası olarak 42 bini aşkın üyemizin kendilerine özel sunulan avantajlardan yararlanabilmesi amacıyla ATSO Avantaj Sistemini başlatmış bulunuyoruz. ATSO Avantaj tüm üyelerimizin faydalanabileceği, üye olan/olmayan tüm işletmelerin de, Oda üyelerine yönelik özel indirim ve kampanya yaparak dahil olabilecekleri bir platform. Hem faydalanan hem de faydalandırana kazandıran bir sistem.

İNDİRİM ORANLARI ATSO İNTERNET SAYFASINDA

Üye kartı olan tüm üyelerimiz, www.atso.org.tr/atsoavantaj sayfasını ziyaret ederek veya kartın arka yüzündeki Qr Code’u okutarak avantaj sağlayan işletmelerin bilgilerine ulaşabilirler. Buradaki firmalardan kartlarını göstererek alışverişlerini indirimli olarak yapabilirler. Kartı olmayanlar ise, Oda Sicil Birimimize başvurarak kısa sürede temin edebilirler” dedi.

YEREL VE ULUSAL MARKALARDAN ÖZEL İNDİRİMLER

Başkan Davut Çetin, “ATSO Avantaj” sistemine nasıl dâhil olunacağına, ATSO Avantaj Kart’ın nerelerde ve nasıl kullanılacağını dair şu bilgileri verdi;

“ATSO üyelerine özel avantaj sunarak ayrıcalıklı işyerleri arasında yer almak isteyen işletmelerin, www.atso.org.tr/atsoavantaj sayfasında yer alan taahhütnameyi doldurarak Kurumsal İletişim Birimimize iletmeleri yeterli olacak. Bu işletmelerin logo ve bilgileri www.atso.org.tr/atsoavantaj sayfasında düzenli olarak yayınlanacak. İşyerinde kullanılmak üzere indirim uyguladığını gösteren bir sticker verilecek.

Firmanın bilinirliğinin artmasına ve müşteri sayısının genişlemesine katkıda bulunacağına inandığımız bu sisteme, üye olsun olmasın tüm işletmeleri dâhil olmaya, üyelerimizi de faydalanmaya davet ediyoruz. Halihazırda 80 civarında işletmemiz indirimli alışveriş fırsatı sunmaya başladılar. Daha fazla işletmeyi de sisteme dahil etmek üzere çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki günlerde, her sektörde, farklı alanda faaliyet gösteren yerel ve ulusal markalarımızdan ilgi çekici özel indirimler alarak üyelerimizle paylaşacağız.”

ATSO Avantaj sistemi nedir?

ATSO üyelerinin kendilerine özel sunulan avantajlardan yararlanabilmesini, sisteme dahil olan işletmelerin de ticari kazançlarının artmasına ve hiçbir bedel ödemeden firmalarının tanıtımını yapmalarına olanak sağlayan bir platformdur.

ATSO Avantajdan kimler faydalanabilir?

ATSO Avantajdan tüm Oda üyeleri faydalanabilirler. Üye olan, olmayan tüm işletmeler de, üyelere yönelik özel avantajlar sunarak sisteme dâhil olabilirler.

ATSO Avantajdan nasıl yararlanılır?

Üye kartı olan tüm Oda üyeleri, kendilerine özel uygulanan indirimlerden ve düzenlenen kampanyalardan yararlanabilirler.  Kartı olmayanlar ise, Oda Sicil Birimimize başvurarak kısa sürede temin edebilirler. ATSO üye kartının geçerlilik süresi verildiği tarihten başlamak üzere 2 yıldır.

ATSO Avantaj nerelerde ve nasıl kullanılır?

ATSO üyeleri, www.atso.org.tr/atsoavantaj sayfasını ziyaret ederek veya üye kartının arka yüzündeki Qr code’u okutarak avantaj sağlayan işletmelerin bilgilerine ulaşabilirler.

Avantaj sayfasındaki işletmelerden üye kartlarını göstererek alışverişlerini yapabilirler.

ATSO Avantaja dahil olan işyerine hangi olanaklar sağlanır?

ATSO üyelerine yönelik özel avantaj sunan işyerlerinin logo ve bilgileri www.atso.org.tr sayfasında düzenli olarak yayınlanır. Böylelikle, firmanın bilinirliğinin artmasına ve müşteri sayısının genişlemesine katkıda bulunulmuş olur.

ATSO Avantaja nasıl dahil olunur?

ATSO üyelerine özel avantaj sunarak ayrıcalıklı işyerleri arasında yer almak isteyen işletmelerin, www.atso.org.tr/atsoavantaj sayfasında yer alan taahhütnameyi doldurarak Kurumsal İletişim Birimine iletmeleri yeterlidir.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir