Antalya Tek Çatı Altında Turizm Fuarı EMİTT’te

Türkiye ekonomisinin taşıyıcı sektörleri için düzenlediği fuarlar ile her yıl binlerce yabancı yatırımcıyı yerli iş ortakları ile bir araya getiren Hyve Group, 30 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihleri arasında 24. EMITT Fuarı’nı gerçekleştiriyor. EMITT, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Hava Yolları’nın kurumsal sponsorluğunda; KOSGEB’in desteğiyle; Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği’nin (TTYD) iş ortaklığında, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

‘ANTALYA’ tarihi, kültürel ve doğal güzellikleriyle EMİTT Fuarı’nda

Türkiye’nin her bölgesinden tarihsel ve kültürel varlıklarının tanıtıldığı fuara Antalya, ‘Antalya Güneşi’ konsepti ile şehrin önde gelen belediye ve kurumlarının yer aldığı 750m2’lik bir alan ile katılım sağlayacak. Antalya Tanıtım A.Ş. ‘nin organizasyonunu üstlendiği EMITT Fuarı Antalya standında; Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa Belediyesi, Konyaaltı Belediyesi, Kaş Belediyesi, Kemer Belediyesi, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, Belek Turizm Yatırımcıları Birliği ile dokuz ayrı katılımcı olarak Antalya şehrini temsil edecekler.

Türkiye turizminin en güçlü olduğu bölgelerden biri olan Antalya, dört mevsimde turizm olanakları sağlıyor. Deniz, kum ve güneş öğelerinin yanı sıra tarih, kültür, gastronomi, kongre, inanç, sağlık ve spor turizmi alanlarında da gelişen Antalya, her bütçeye uygun konaklama imkanı sunan tesisleri ile birlikte yerli ve yabancı misafirlere en üst düzeyde hizmet sunmayı amaçlıyor.

EMITT’de yoğun bir etkinlik programı var

Her yıl olduğu gibi 24’üncüsünde de rekor seviyede yabancı ziyaretçiyi ve turizm profesyonelini ağırlamaya hazırlanan EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, turizm sektörünün yeni gündem maddelerinin tartışıldığı bir platform olma misyonunu da sürdürmeye devam ediyor. Tüm katılımcılar için değer yaratan, birbirinden faydalı içerikler ve iş birlikleri ile sektöre yön vermeyi sürdüren EMITT Turizm Fuarı, Turizm 4.0 başta olmak üzere; dijitalizasyon, online satışlar ve dijital pazarlama konularını uzmanları ile, örnek vakaların ışığında detaylı şekilde konuşma fırsatı sunacak. Rekor katılım beklenen EMITT 2020’de de TTYD, TÜROFED, TÜRSAB gibi sektöre yön veren kurumların ağırlanacağı Başkanlar Forumu’nda turizm sektörü tüm boyutlarıyla ele alınacak. bekleyenler detaylarıyla konuşulacak.

EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, geçen yıl 94 ülkeden 5.620 katılımcı ve 57.470 ziyaretçiyi ağırlayarak büyük bir başarıya imza atmıştı. EMITT Turizm Fuarı ile ilgili detaylı bilgiye emittistanbul.com/Etkinlik-Programı/ üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hyve Group Hakkında

Hyve Group, 14 ülkede 17 global ofisi ve 1.000’in üzerinde deneyimli personeliyle dünya genelinde 120’yi aşkın etkinlik düzenleyen uluslararası bir fuar şirketidir.

Hyve Group, amacı dünyanın her köşesinden gelen müşterilerin olağanüstü anlar paylaştığı ve sektör inovasyonunu şekillendirdiği kaçırılmayacak etkinlikler düzenlemek olan yeni nesil bir fuar şirketidir. Hyve Group plc, Dönüşüm ve Büyüme (TAG) programının ardından Eylül 2019’da ITE Group plc’nin yeni ismi olarak duyuruldu. Vizyonumuz, dünyanın en önde gelen içerik odaklı ve mutlaka gidilmesi gereken etkinlik portföyünü oluşturarak müşterilerimize muazzam bir deneyim ve yatırım getirisi sağlamaktır.

Türkiye’de ise Hyve Group gücünü bölgedeki küresel ağdan alarak inşaat (Yapı Fuarı – Turkeybuild Istanbul), turizm (EMITT), kozmetik (BeautyEurasia), gıda (WorldFood Istanbul), raylı sistemler ve lojistik (Eurasia Rail) sektörlerinde Türkiye’nin öncü fuarlarını düzenlemektedir.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir