Vali Karaloğlu Sinan Mahallesi Eski Halk Pazarı Esnafını Ziyaret Etti

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Adlıhan Dere ile birlikte Sinan Mahallesi Eski Halk Pazarı esnafını ziyaret etti.
Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Sinan Mahallesinde bulunan Eski Halk Pazarı esnafını ziyaret etti. Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Adlıhan Dere’nin de iştirak ettiği ziyarette, önce esnafla birlikte kahvaltı yapıldı. Daha sonra esnafları tek tek ziyaret edip sohbet eden Vali Karaloğlu, esnaflara işlerinin nasıl gittiğini sordu. İşlerin bir önceki yıla göre daha iyi olduğunu öğrenen Karaloğlu, “Şükür olursa rızık artar. Dayanışma, birlik, beraberlik olursa daha da artar. Sık sık bir araya geleceğiz, paylaşacağız. Sorun olursa birlikte çözeceğiz ve inşallah bundan sonra daha iyi olacak” dedi.
Vali Karaloğlu Antalya’nın geleneksel serpme börek ustası Börekçi Tevfik’i de ziyaret etti.
Mahallede bulunan temizlik işçisi ile de sohbet eden Vali Karaloğlu, temizlik işçisine, sokakların pırıl pırıl görmekten duyduğu memnuniyetini belirterek teşekkür etti.  Kendilerini ziyaret etmesinden mutlu olduklarını dile getiren esnaflar, Vali  Karaloğlu ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir