Setur’dan 50’ye Varan İndirim

Setur, “Evdeki hesap Setur’la tatile uyar” sloganıyla yaz dönemine yönelik yurt içi Erken Rezervasyon kampanyasını başlattı. Setur kalitesi ve güvenilirliğiyle tatilcilere 72 saate kadar ücretsiz iade ve en iyi otellerde en iyi odaları alma garantisi veren kampanya, sezon fiyatlarına göre %50’ye varan indirimle 10 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olacak.

Türkiye’nin lider turizm şirketlerinden Setur, 2019 sezonu için erken rezervasyon dönemini başlattı. Setur’un 19 Kasım 2018 tarihinde başlayacak olan erken rezervasyon kampanyası, yaz döneminde Türkiye’nin en seçkin tatil otellerinde sezon fiyatlarına göre %50’ye varan indirimle 10 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olacak.

Setur’un her sene büyük ilgi gören erken rezervasyon kampanyasında 72 saate kadar gerçekleşen iptallerde %100 para iadesi, fiyatın değişmesi durumunda ise değişen fiyata göre işlem garantisi veriliyor. Setur kalitesi ve güvenilirliğine uygun otellerin yer aldığı kampanyada, tüketicilere ayrıca otellerin iyi odalarını alma güvencesi de veriliyor.

Setur Turizm Operasyon Direktörü Oktay Temeller kampanyayla ilgili olarak “2019 için yabancı turistlerin Türkiye’ye ilgisi çok yüksek. Ayrıca geçen yıllara göre fiyatlar %30 yükselmesine rağmen şu anda 2018 son dakika fiyatlarına çok yakın bir seyir izliyor. Kampanya sonrasında otellerin %40 daha pahalı olacağını öngörüyoruz. Dolayısıyla 2019 yaz sezonunda tatile çıkmayı planlayanlar uygun fiyat ve uygun yer için mutlaka erken rezervasyon döneminde rezervasyon yaptırmalılar. Erken rezervasyon kampanyamız sezon fiyatlarına oranla %50’lere varan indirimler sunuyor, böylece evdeki hesap tatile uyuyor!  Yaz dönemi için erken davranan misafirlerimiz kaçırılmayacak fırsatlar yakalayabilecekler. 19 Kasım – 10 Aralık 2018 tarihleri arasında %50’ye varan indirimler ile devam edecek olan erken rezervasyon kampanyamızı, kaliteli ve hesaplı bir tatil arayan tüm misafirlerimize öneriyoruz” dedi.

Erken rezervasyon kampanyasına katılanlar Setur’un portföyünde yer alan ve Belek, Bodrum, Side başta olmak üzere Çeşme, Marmaris, Alanya ve Kemer’de bulunan pek çok üst kategori otelde indirimli konaklayabilecek. Ayrıca Setur, rezervasyon yapılan tarihe kadar otelin fiyatlarında bir indirim olursa aradaki farkı iade etmeyi de taahhüt ediyor.

Balayı tatilleri ve kişiye özel paketler de erken rezervasyona dahil

Setur Turizm Operasyon Direktörü Oktay Temeller, “Misafirlerimizin aile yapıları, ilgi alanları, gelir düzeyleri gibi farklı nedenlerle tatil beklentileri değişiklik gösterebiliyor. Setur olarak deneyimli seyahat danışmanlarımızla birlikte oluşturduğumuz kişiye özel tatil paketleri ile misafirlerimize hem hesaplı hem de kaliteli tatil imkânı sunuyoruz. Doğanın içinde sakin ve huzurlu bir tatilden, yüksek tempolu ve eğlence ağırlıklı seçeneklere ya da yeni evli çiftlere pek çok sürpriz sunan balayı tatillerinden, çocuk odaklı opsiyonlara kadar geniş bir yelpazeden avantajlı biçimde yararlanmak mümkün” dedi.

SETUR HAKKINDA

1965 yılında Koç Holding şirketlerinden biri olarak kurulan Setur, turizm alanında yurt içi ve yurt dışına dönük tur operatörlüğü ile otel satışı, IATA uçak bileti satışı, vize hizmetleri, kongre ve seminer organizasyonları, outgoing ve yurt dışı eğitim başlıklarında hizmetler sunuyor. 2001 yılında Türkiye’nin en büyük online kurumsal seyahat portalı BookinTurkey.com’u bünyesine alan Setur, 2017 yılında bu platformu Seturbiz.com ismiyle yenileyerek dijital alanda da önemli bir atılım gerçekleştirdi. Setur’un 50 yılı aşkın sektör tecrübesi ve üstün hizmet kalitesiyle, kişiye özel deneyim ve macera seyahatleri sunmak üzere hayata geçirdiği markası SeturSelect, müşterilerine unutulmaz tatil deneyimleri sağlıyor.

Duty Free işletmeciliğinde Türkiye’nin en köklü ve en yaygın markası olan Setur Duty Free, tüm yurda yayılan havalimanları, kara sınır kapıları ve deniz limanlarında yaklaşık 15 bin metrekarelik alanda, 20 bölge 49 mağazasıyla gümrüksüz satış mağazaları işletmeciliği yapmaya devam ediyor.1990 yılında kurulan Setair filosunda ise 14 yolcu kapasiteli 2 adet ultra uzun menzilli 2017 Model Falcon 8X ve 2015 Model Falcon 7X tipi jet, 9 yolcu kapasiteli 2 adet çift motorlu Leonardo (Agusta Westland) AW139 tipi helikopter ve 1 adet 8 yolcu kapasiteli Cessna Grand Caravan C208 tipi deniz uçağı bulunuyor.

Anahtar Kelimeler:, ,

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir