Marks & Spencer’ın 45. Mağazası Mall Of Antalya’da Açılıyor

Modanın yüksek kaliteyle buluştuğu İngiliz perakende devi Marks & Spencer’ın yeni mağazası 11 Ekim’de Mall of Antalya’da açılıyor.

Alışveriş deneyimini tek çatı altında sunduğu zengin koleksiyonlarıyla farklı kılan,  dünyada milyonlarca insan tarafından bilinen ve sevilen Marks & Spencer, her ana ve her yaşa uygun seçkin ürünlerini Mall of Antalya’da açacağı yeni mağazasında tüketiciyle buluşturmaya devam edecek.

Yeni Marks & Spencer mağazası 11 Ekim 2017 tarihi itibariyle net 443 metrekarelik alanda butik bir konsept kapsamında hizmet vermeye başlıyor. Yeni mağaza, zengin kadın ve erkek giyim koleksiyonunun yanı sıra iç giyim dünyasında da fark yaratan Marks & Spencer ürünlerinin Antalyalılarla buluşacağı 3. mağaza olma özelliğini taşıyor.

50 farklı ülkede 1.400’ü aşkın mağazasıyla hizmet veren ve Türkiye’de 1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Marks & Spencer markası, yakın zamanda İstanbul Emaar Square AVM’de ve İzmir Ege Perla AVM’de de birer mağaza açmıştı.

Marks & Spencer Hakkında

Tüm dünyada tanınan İngiliz perakende devi Marks & Spencer, modern stil ve kaliteyi, kadın & erkek, çocuk, iç giyim koleksiyonları açılımında ve bunların yanı sıra ev koleksiyonu seçenekleriyle gıda ürünlerini, müşterilerinin beğenisine sunuyor. 50 farklı ülkede 1.400’ü aşkın mağazalar zinciriyle kuruluşu bir yüzyılı aşkın süre öncesine dayanan Marks & Spencer, İngiltere’nin öncü perakendecileri arasında bulunuyor. Türkiye’de ise 1995 yılından bu yana faaliyet gösteren marka, bugün 45 mağazası ile Türkiye’nin önemli giyim perakende zincirleri arasında yer alıyor. Stil, Kalite, Servis, Yenilikçi Yaklaşım ve Güven ilkeleri ile hareket eden ve yaptığı her işte müşterilerini ön planda tutan marka, tüm dünyada daimî yenilikçi ürünleri, yüksek kalite standartları ve bu amaçta oluşturduğu ilkeleri ile ürünlerini satışa sunuyor.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir