Konaklama Sektörü ve Tedarikçi Firmalar ANFAŞ Fuarlarında Biraraya Geliyor

ANFAŞ’ta düzenlenen 33. Hotel Equipment ve 29. Food Product fuarları bugün kapılarını açtı. ANFAŞ fuarları 17-20 Ocak tarihleri arasında ziyaretçilere açık olacak. 50 bine yakın profesyonel ziyaretçi beklenen iki fuara toplamda 310 firma ile 1.500’ün üzerinde marka katılıyor.

Eş zamanlı düzenlenen ihtisas fuarlarında, konaklama sektörünün yatırımcıları ve işletmecileri, tedarikçi firmalarla bir araya gelecek.  Yurtdışından da çok sayıda alım heyetinin de katıldığı fuarda konaklama sektöründen de önemli sayıda ziyaretçi gelmesi bekleniyor. Fuar yüzlerce markanın ürünlerinin tanıtım alanı olarak yatırımcıların satın alma kararlarında rasyonel tercihler yapabilmesine olanak tanıyacak.

300’nin üzerinde katılımcıyı, yurt içinde 70 il ve yurt dışında 50’in üzerinde ülkeden 50.000’in üzerinde profesyonel ziyaretçiyle bir araya getiren fuarların açılışını Antalya Valisi Ersin Yazıcı gerçekleştirdi.

ANFAŞ fuarlarının açılışında bir araya gelen Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Turizm İl Müdürü Candemir Zoroğlu, AKTOB Başkanı Kaan Kavaloğlu, Başkanı Yardımcısı Selçuk Akıltopu ve KETOB Başkanı Dinçer Sarıkaya fuara katılım sağlayan firma stantlarını ziyaret etti.

AKTOB Başkanı Kaan Kavaloğlu ANFAŞ’ın Antalya’nın fuarlar kenti olması yönünde şehrin tüm dinamiklerini bir araya getiren en önemli kurumlardan biri olduğunu belirterek, “Fuar turizmi özellikle kış dönemlerinde kent ekonomisine ve bölgenin otel doluluklarına önemli katkılar sağlamaktadır. En güçlü rekabet aracımız olan hizmet ve ürün kalitesinin bu denli yüksek olmasında, ANFAŞ ihtisas fuarlarında bir araya geldiğimiz tedarikçilerin de payı büyüktür. Turizmde ürün çeşitliliği, istihdamın korunması ve güçlenmesine de etki sağlamaktadır. Birlik olarak tam destek verdiğimiz bu fuarların sayılarının artması, bölgemizde özellikle kış dönemlerinde turizm hareketlerinin yükselen ivmesine de etki edecektir” dedi.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

lawngonewild.com