Türkiye’nin ilk ve tek bölgesel ekonomi blogu BusinessAntalya, Antalya bölgesiyle ilgili sektörel veriler, analizler, araştırma dosyaları, yatırım olanakları, yeni açılan firmalar, yeni ürünler ve firma başarı öykülerine yer vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Basın bültenleri, tanıtım yazısı, reklam ve sponsorluk için: businantalya@gmail.com

 

EDİTÖR

Seher Özen Karadeniz / İletişim Uzmanı 

seherozen@hotmail.com

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümü mezunu, aynı üniversitede Gazetecilik yüksek lisansı yaptı. İstanbul’da gazeteci olarak başladığı çalışma hayatını halkla ilişkiler sektöründe basın danışmanı olarak sürdürdü. Uzun yıllar çalıştığı halkla ilişkiler şirketlerinde çok sayıda ulusal ve uluslararası firmanın -Demirdöküm, Avaya, Netaş, GlaxoSmithKline, Novartis, Kültür Okulları, Unilever, P&G v.b-, basın danışmanlığını yaptı. İstanbul’daki 12 yıllık çalışma yaşamını bırakarak, 2007 yılında Antalya’ya yerleşti.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Tarih Vakfı’nın danışmanlığında sürdürdüğü Kent Müzesi Projesi’nin 2007-2009 yılları arasında ‘Tanıtım İletişim Sorumlusu’ olarak çalıştı. Aynı yıllar Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde “Kurum Kimliği” ve “Medya Planlama” derslerini verdi.
Halen Antalya’nın, kent içindeki en büyük yeşil alanı olan Zeytinpark’ta ‘Doğayla İletişim’ eğitimleri veriyor. fullantalya.com, businessantalya.com’un editörü ve martidergisi.com’un köşe yazarı olarak gazeteciliğini sürdürüyor.
Bir yandan da Sosyal Hizmetler bölümünü bitirdiği AÖF’de Sosyoloji bölümü 3. sınıf öğrencisi olarak öğrenim hayatını sürdürüyor.
Evli ve 13 yaşında bir oğlu var.