Growtech Eurasia’nın Yeni Mottosu: Tarım ve Teknolojinin Global Buluşması

Elli yılı aşkın sektör deneyimiyle, dünya çapındaki uluslararası fuar organizasyonları konusunda en tecrübeli firmalardan biri olan UBM, Growtech Eurasia ile tarım sektörünü dünyayla buluşturuyor.

Konseptini yenileyen Türkiye’nin en büyük tarım tarım fuarı Growtech Eurasia, 2017 yılı hazırlıklarını ‘Tarım ve Teknolojinin Global Buluşması’ mottosuyla sürdürüyor. Bu yıl, 29 Kasım – 02 Aralık 2017 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da yapılacak Growtech Eurasia’nın 2017 yılı hedefi; 50. 000 m2 alanda 30 ülkeden 800’ün üzerinde katılımcı firmayı ve 85 ülkeden, 85 binin üzerinde sektör profesyonelini ağırlayarak bir önceki yılın 80 bin ziyaretçi rekorunu kırmak.

Tarım sektöründeki fuarlar içerisinde destekten yararlanacak “Tek Tarım Fuarı”

Growtech Eurasia, Ekonomi Bakanlığı’nın bu yıl ilk defa verdiği uluslararası fuarlara katılımcı desteğinde 19 fuardan biri seçildi. Tarım sektöründeki fuarlar içerisinde destekten yararlanacak “Tek Tarım Fuarı”.

T.C. Ekonomi Bakanlığı Growtech Fuarı’na katılan üretici firmalara, yer kirası ve stant konstrüksiyonu için yapacakları harcamalarının 30 bin TL’yi geçmemek kaydıyla yüzde 50’sini destekliyor.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

lawngonewild.com