Erasta Antalya’nın “Hediye Çarkı” Çocuklar İçin Dönüyor    

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya’nın geleneksel hale getirdiği “Hediye Çarkı”, bu kez yeni eğitim öğretim yılına hazırlanan çocuklar için dönüyor. 15-16 Eylül tarihleri arasında düzenlenen “Hediye Çarkı” etkinliği, çocukların hem eğlenceli vakit geçirmelerine hem de temel kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamalarına destek oluyor.

Erasta Antalya’nın hem eğlendiren hem de hediyeler kazandıran “Hediye Çarkı” etkinliği, okulların açılmasına az bir zaman kala renkli hediyeler kazanma fırsatı sunuyor. Etkinlik kapsamında, 07-16 Eylül tarihleri arasında aynı gün içinde ve toplamda 200TL alışveriş yapıp fiş ve faturasını danışmadan onaylatan ziyaretçiler, “Hediye Çarkı” etkinliğine katılmaya hak kazanıyor. Etkinlik 15-16 Eylül tarihleri arasında AVM içinde kurulacak olan özel sahnede gerçekleşirken, temel kırtasiye ihtiyaçlarından oluşan hediyeler, etkinliğe katılarak çarkı çeviren ziyaretçilerin oluyor. “Hediye Çarkı” etkinliği okul çantasından, satranç takımına, boyama setinden müzik setine pek çok hediye ile çocukları bekliyor.

Eroğlu Gayrimenkul’un zincir alışveriş merkezleri projesi kapsamında bölgeye yeni bir soluk getirme ve şehrin ekonomik gelişmesine ivme kazandırma misyonu ile 2013 yılında hayat geçen Erasta Antalya’da, seçkin markalara ev sahipliği yapan 55 mağaza ve 1.300 araç kapasiteli açık ve kapalı otopark bulunuyor.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir