Davut Çetin: Yola Çıktığımız Arkadaşlarımızla Yola Devam Ediyoruz

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ATSO) 1 Ekim’de gerçekleştirilen Meslek Komiteleri seçimlerinin ardından mevcut Başkan Davut Çetin’in listesinde görünen ancak ‘ortada’ diye söylenen 23. Grup (Elektronik Ürünler ve Telekomünikasyon) Meslek Komitesi’nin Meclis Üyeleri Salih Peker ve İbrahim Etem Culfa, ‘Kırmızı’ listede yer aldıklarını açıkladı.


Seçimin hemen ardından tarafsız liste olarak söylenen 23. Grup Meslek Komitesi Üyeleri Peker ve Culfa ile görüşen Başkan Davut Çetin, “Çok kıymetli arkadaşlarımız Kırmızı listelere destek olacaklarını ifade ettiler. Bizim en başından bu yana yanımızda gördüğümüz arkadaşlarımız da bir kez daha bizlere olan desteklerini açıkladı. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Davut Çetin, “Seçim günü açıkladığımız rakamda herhangi bir değişiklik yok. Dün 6. Grup Meslek Komitemiz en başından bu yana Kırmızı listemize destek verdiklerini söyledi. Bugün de 23. Grup Meslek Komitesi üyelerimiz aynı şeyi tekrarlıyor. Bizler bir transfer yapmıyoruz. Yola çıktığımız arkadaşlarımızla yola devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler:, ,

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

lawngonewild.com