Burak Özkan’a “Yılın Başarılı İş İnsanı Ödülü”

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından geleneksel olarak verilen “Yılın Başarılı İş İnsanı Ödülü”ne Elmalı ekonomisine ve gastronomi turizmine önemli katkılar sunan Likya Şarapları’nın kurucusu Burak Özkan’a verileceği açıklandı.

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği’nden yapılan açıklamada; “ANSİAD 2017 Yılın Başarılı İş İnsanı Ödülü”ne, Antalya’nın değişmesi, gelişmesi ve güçlenmesi yönünde gösterdiği yaratıcı ve girişimci çabaları, sosyal sorumluluk bilinci, istihdam kapasitesi ile ülke ve bölge ekonomisini kalkındıran çabaları nedeniyle Özkan Petrol Ürünleri Paz. Nak. ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı ve ANSİAD Üyesi Burak Özkan layık görülmüştür” değerlendirmesinde bulunuldu.

“ANSİAD 2017 Sanat Ödülü”nün, modern mimari örnekleri ile, Antalya’ya kazandırdığı önemli eserleri nedeniyle Yüksek Mimar Özcan Kırmızıoğlu’na verilmesi kararlaştırıldı.

Ödüller, 13 Ocak Cumartesi günü Hotel Su’da gerçekleşecek ANSİAD 28. Kuruluş Yıldönümü Ödül Töreni ve Balosu’nda verilecek. Gecede Yılın Medya Ödülleri de sahiplerini bulacak.

ANSİAD 2017 YILIN MEDYA ÖDÜLLERİ

Dünya Gazetesi’nden Fikri Cinokur, “Hollywood’un Şerifleri Antalya’nın Silahını Kullanıyor” başlıklı çalışmasıyla, ‘Yazılı Basın Dalın’nda, TRT’den Mesut Pala, “Memleketten Haber Var Programı- Ahşap Heykel Yapan Çiftçi” adlı çalışmasıyla ‘Görsel Basın Dalı’nda, www.mygazete.com internet sitesinden Büşra Tanrıtanır “Çıralı AB’ye Girdi” adlı çalışmasıyla “İnternet Basını Dalı’nda birincilik ödülü kazandı.

Hürriyet Gazetesi’nden Salim Uzun, “7 Bin Yıllık Tarihe Kepçe” başlıklı araştırma haberiyle jüri özel ödülüne, Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencisi Semih Ersözler ise “Krizi Görüp Biocan’ı Kurdu Solucan Gübresi Üretiyor” başlıklı çalışması ile Genç İletişimci Ödülü’ne değer görüldü.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

lawngonewild.com