Belediyeler 8. Antalya City Expo’da Bir Araya Geliyor

Tüm yeni teknolojilerin sergileneceği Antalya City Expo – Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, 28 – 30 Mart 2018 tarihlerinde 8. Yılında Türkiye Belediyeler Birliği’nin desteği ve Akdeniz Belediyeler Birliği koordinatörlüğünde Antalya Fuar Merkezi’nde sektör profesyonellerine kapılarını tekrar açıyor.

Pyramids Grup Fuarcılık ana organizatörlüğünde yüzlerce firmanın katılımı ile kapılarını açacak olan 8. Antalya City Expo – Antalya Uluslararası Belediye, Belediye Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı’nın, 1.500 kişisi Belediye, Vali, Kaymakam, Kamu Kurum ve Kuruluşların Başkanları, başkan yardımcısı ve birim amirleri, İl Özel İdare Genel Sekreterleri ve yardımcıları, satın alma daire başkanları ve tarafından ziyaret edilmesi bekleniyor.

Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya City Expo Fuarı’na tam destek verdiklerini ifade etti. Tütüncü, fuarın önceki senelere oranla daha büyük bir ivme kaydedeceğini ve bölgede bir marka fuar olma yolunda emin adımlarla ilerlendiğini ifade etti. Tütüncü, fuarda belediyecilik anlamında akıllı şehir, teknoloji, inovasyon konseptiyle bir dizi seminerlerin de düzenleneceğini ifade ederek Antalya City Expo’nun bir ticaret fuarından fazlası olduğunu ve bir belediyecilik platformu haline geleceğini söyledi.

Firmalar, fuarda belediye ve ulaşım araçları, geçiş ve aktarma sistemleri, belediye demirbaş ve tüketim malzemeleri, kent mobilyaları, park- bahçe düzenlemeleri, bahçe süs bitkileri, peyzaj, altyapı su, gaz, yol malzeme ve ekipmanları, arıtma sistemleri, temizlik ve bakım ekipmanları, ses, ışık ve görüntü ekipmanları, spor tesisi ve spor malzemeleri, güvenlik, yangın, iş sağlığı ve güvenliği, elektrik, elektronik, bilgisayar otomasyon, yazılım, e-belediyecilik sistemleri gibi yeni ürün gruplarını ziyaretçilere sunacak. Yurt dışından kardeş belediyeler ve tüm büyük şehir başkanları fuarda bir araya geliyor olacak.

Antalya City Expo’da özellikle Arap ülkeleri ve körfez ülkelerinden belediye başkan ve yöneticileri heyetler halinde ağırlanacak.

Fuar ziyaretçilerine 30 Mart 2018 akşamına kadar kapılarını açık tutacak.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

lawngonewild.com