Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı Proje Teklif Çağrıları Yayınlandı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı, TR61 (Antalya, Burdur, Isparta) Düzey II Bölgesinde uygulanacak 2018 yılı teklif çağrısı kapsamında iki ayrı mali destek programını 29 Aralık 2017 tarihi itibari ile ilan etti.

Başarılı projelere toplam 20.000.000 TL tutarında desteğin kullandırılacağı 2018 yılı Mali Destek Programları, referans numaraları ve programlara tahsis edilen kaynaklara ilişkin bilgilere aşağıda belirtilen linklerden ulaşılabilir. Programlar hakkında daha detaylı bilgiler Ajans web sayfasında yayınlanan 2018 Yılı Mali Destek Programları Başvuru Rehberlerinde yer alıyor.

Başvuru Tarihleri

İnternet Üzerinden (KAYS) Son Başvuru Tarihi:  09.03.2018 / Saat: 23.59

Taahhütname Son Teslim Tarihi:                        16.03.2018 / Saat: 17.00

Başvuru Süreci ve KAYS

Başvuru sahiplerinin, proje başvurularını KAYS (https://kaysuygulama.kalkinma.gov.tr) üzerinden yapması zorunludur. Her başvuru KAYS üzerinden üretilen taahhütnamenin imzalanması ile tamamlanır. Taahhütnamenin e-imza ile imzalanması esastır. Taahhütnamenin e-imza ile imzalanması son başvuru tarihinden itibaren en geç 5 iş günü (en geç 16.03.2018 Saat 17:00’a kadar) içerisinde tamamlanır. Taahhütnamenin e-imza ile imzalanmadığı hallerde, taahhütname başvuru sahibi tarafından ıslak imzalı olarak elden veya posta yolu ile son başvuru tarihinden itibaren en geç 5 iş günü içerisinde Ajansa teslim edilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Programlar ile ilgili sorular, proje tekliflerinin internet ortamında alınması için belirlenen son tarihten 20 gün öncesine kadar, teklif çağrısının referans numarası açık bir şekilde belirtilerek, elektronik posta ile info@baka.org.tr adresine gönderilebilecektir. Soruların yanıtları Ajans web sayfasında yayınlanacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bilgilendirme ve Eğitim Toplantıları Takvimi için tıklayınız…

Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı detayları için tıklayınız…

Yenilenebilir Enerji Mali Destek Programı detayları için tıklayınız…

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir