Yemeksepeti’nin yeni market girişimi Banabi Antalya’da

Yemeksepeti’nin ilk olarak geçtiğimiz Nisan ayında İstanbul’da sunduğu yeni girişimi Banabi hizmet ağını yaygınlaştırmaya Antalya ile devam ediyor. Markanın ilk olarak Nisan 2019’da İstanbulluların hizmetine sunduğu yeni girişimi Banabi, Mayıs ayında İzmir’le ve geçtiğimiz günlerde Ankara ile hizmet ağını yaygınlaştırmaya devam etmişti. Banabi’nin Ankara’dan sonraki durağı ise Antalya oldu.

Market ürünlerini yaklaşık 10 dk. içerisinde kullanıcılarına ulaştırma iddiasını taşıyan Banabi; dondurma, dondurulmuş gıdalar, meyve-sebze, anne-bebek ürünleri, ev temizlik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri gibi birçok kategoride 2.000’e yakın market ürününü online sipariş etme fırsatı sunuyor.

Kullanıcılar sadece alışveriş öncesinde değil aynı zamanda kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme imkanına da sahip olacak.


Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın sosyal medya hesabından Antalya ekibinin fotoğrafını paylaşarak, “Antalya, Konyaaltı depoyu da açtık. @Banabi büyük bir hızla büyümeye devam ediyor. Ülkemize yatırıma devam” mesajı ile Antalya’da faaliyeate geçtiklerini duyurdu.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir