Tatil.com, Antalyaspor’un Resmi Sponsoru Oldu

 

Turizm ve futbol dünyasının önde gelen isimleri güçlerini birleştirdi.

Türkiye’nin ilk online tur operatörü olarak MetGlobal Group bünyesinde turizm dünyasına adını yazdıran Tatil.com, Spor Toto Süper Lig temsilcisi Antalyaspor’un resmi sponsoru oldu. Antalyaspor tesislerinde gerçekleşen imza törenine, Tatil.com Genel Müdürü Uğur Altun, Antalyaspor Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şafak Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Tatil.com ve Antalyaspor arasındaki resmi sponsorluk anlaşması, 1 yıllığına imzalandı.

MetGlobal Group bünyesinde, 2005 yılından bu yana yerli turiste yurt içi ve yurt dışı konaklama hizmeti sunan Türkiye’nin ilk online tur operatörü Tatil.com, yalnızca tatilseverleri değil aynı zamanda futbolseverleri de sevindirecek bir iş birliğine imza attı. Tatil.com, Antalya’da gerçekleşen imza töreni sonrasında, Spor Toto Süper Lig temsilcisi Antalyaspor’un 1 yıllığına resmi sponsoru oldu.

İmza töreninde iş birliği hakkındaki mutluluğunu dile getiren Tatil.com Genel Müdürü Uğur Altun şunları söyledi: “2005 yılından bu yana Tatil.com olarak içinde bulunduğumuz girişimci ekosistem sayesinde diğer lokomotif sektörlerle yenilikçi ve yaratıcı projeleri hayata geçirmek her zaman ana hedeflerimizden biri oldu. Bugün, vizyoner yönetim anlayışıyla Türkiye’nin önde gelen takımlarından Antalyaspor ile turizmin kalbinde önemli bir anlaşmaya imza atıyoruz. Resmi sponsoru olduğumuz Antalyaspor’a Spor Toto Süper Lig 2017-2018 sezonunda başarılar diliyoruz”

Sırt sponsorluğunu Tatil.com’a verdiklerini ifade eden Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, “Bu yıl formamızdaki sırt reklamı sponsorluğumuz için Tatil.com ile anlaştık. Kendileri geçen yıl da daha kapsamlı bir sponsorluk anlaşması imzalamak istedi. Bu sezona niyet oldu. Kendilerine Antalyaspor’a destekleri için teşekkür ediyorum. Bizim adımıza yapılan transferlerin takımın gidişatının Tatil.com gibi firmalarla taçlandırılması bizim için de onur oluyor. Burada da umarız ki kendileriyle gelecek senelerde de anlaşmalar yaparız” dedi.

Kaynak: http://www.antalyaspor.com.tr/

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir