Antalya’da Otomobil ve Tekne Şovu Başlıyor

Otomobil ve deniz tutkunlarının ilgisini çekecek modellerin sergileneceği TÜYAP Boat Antalya ve Otoshow Fuarları, 13 ile 18 Mart 2018 tarihleri arasında Anfaş Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.

TÜYAP Fuarcılık tarafından Antalya Valiliği, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Otelciler Federasyonu ve KOSGEB’in değerli destekleri beraberinde Otomobil Distribütörleri Derneği (ODD) işbirliği ile hazırlanan ANTALYA OTOSHOW Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı ve Antalya Deniz Ticaret Odası işbirliği ile hazırlanan BOAT ANTALYA Motorlu, Motorsuz ve Yelkenli Tekneler ve Su Sporları Fuarı 13 ile 18 Mart 2018 tarihleri arasında ANFAŞ Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde eş zamanlı gerçekleştirilecek.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, “Antalya Ticaret ve Sanayi Odası olarak desteklediğimiz, deniz ve otomobil sektörüne hareketlilik katmasını amaçladığımız Boat Antalya ve Otoshow Fuarları 13 ile 18 Mart tarihlerinde Antalya’da gerçekleşecek. Sektördeki teknolojik gelişmeleri yerinde incelenebilecek Fuarlarda, motorlu-motorsuz yelkenli tekneleri ve su sporları ile ilgili tüm ekipmanların yanı sıra, lider otomobil firmalarının en yeni modelleri ziyaretçileri ile buluşacak” dedi.

Turizmin Başkenti Antalya’da düzenlenecek olan Boat Antalya ve Otoshow Fuarlarının bölge avantajına değinen Çetin, ‘’Antalya Ticaret ve Sanayi Odası olarak bölgede düzenlenen fuarların ülke ekonomisine, bölge fuarcılığına ve ülkelerarası ticaretin gelişmesine önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz” diye konuştu.

Antalya Fuarlarına tüm halkımız davetlidir

Fuarların Antalya bölgesine önemli katkılar sunacağına inandığını belirten Başkan Davut Çetin; “Ülkemizin denize bu kadar uzun kıyısı olan bir şehrimizde tekne ve su sporları fuarı ile otomotiv sektörüne canlılık kazandıracak otomobil fuarının aynı çatı altında yapılacak olması katılımcıları, ziyaretçileri ve de bizleri oldukça heyecanlandırıyor. Kente ve bölgeye önemli katkıları olacağına inandığımız Fuarlara çok az bir zaman kaldı, ATSO olarak biz de fuarın tanıtılması noktasında gerekli duyurularımızı yaptık. Fuarları şehrimize kazandıran Tüyap Fuarcılığa, katılımcı firmalarımıza ve tüm ziyaretçilerimize şimdiden teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Otoshow ve Boat Antalya Fuarları, 13 ile 17 Mart 2018 tarihinde 10.00 ile 19.00 saatleri arasında 18 Mart 2018 tarihinde ise 10.00 ile 18.00 arasında ziyaret açık olacak.

Ücretsiz davetiye için www.boatantalya.com ve www.antalyaotoshow.com fuar web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir