Antalya Toyota Plaza Bakırcılar “Ichiban” Büyük Ödülünü 2’nci Kez Kazandı

Toyota’nın başarılı Antalya yetkili satıcı ve servisi Toyota Plaza Bakırcılar, 2012 yılından sonra ‘Ichiban’ Avrupa Müşteri Memnuniyeti Ödülleri 2018′ kapsamında satış ve satış sonrası müşteri memnuniyetindeki üstün başarısı ile yeniden ödüle layık görüldü.

“Ichiban” Japonca’da “Birinci” anlamına geliyor.

Toyota’dan yapılan açıklamaya göre, Toyota’nın her yıl düzenlediği “Ichiban” Avrupa Müşteri Memnuniyeti Ödülleri’nde 2018 yılı kazananları belli oldu. İskoçya’da düzenlenen törende satış ve satış sonrası hizmetlerdeki müşteri memnuniyetinde gösterdiği performans ile Türkiye’den Antalya Toyota Plaza Bakırcılar, “Ichiban” büyük ödülünü almaya hak kazandı.

Toyota Plaza Bakırcılar, Toyota’nın Avrupa bölgesindeki yaklaşık 2 bin 500 yetkili satıcısının performansının değerlendirildiği zorlu kriterleri aşmayı başararak ödüle layık görülen 45 bayi arasındaki yerini aldı. Antalya Toyota Plaza Bakırcılar’ın ödülü, Toyota Avrupa Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Dr. vanZyl tarafından bayi sahibi Esat Bakırcı’ya sunuldu. 2007 yılından bu yana düzenlenen geleneksel “Ichiban” ödüllerinde bu yıl 3 bayi 10’ncu kez ödül alırken, 18 bayi ise ilk kez ödül almaya hak kazandı.

 

 

Hakkında:

Toyota Plaza BAKIRCILAR ANTALYA

2000 yılında Antalya  Kepez’de  faaliyetine başlayan Toyota Plaza Bakırcılar, 2.200 m2 kapalı servis alanı, 1050 m2 showroom alanı, 4.750 m2 otopark alanı ile Toyota müşterilerimize birinci el satışın yanısıra, servis, yedek parça, sigorta ve 2. el satış birimi ile hizmet vermektedir.

2007 yılı başında Toyota’nın tüm dünyada uygulamaya başladığı Yeni Satış Konseptini oluşturan Toyota Plaza Bakırcılar, plazaya yeni araç alımı veya satış sonrası  hizmeti almaya gelen müşterilerini, dünyanın herhangi bir yerindeki Toyota Plaza ile eşdeğer karşılama, kabul, dinlenme, görsel olarak aynı mekanı kullanma ayrıcalığı vermektedir.

Bu ayrıcalığa ilave olarak araç satışı veya servisi esnasında , aperatif ikram, playstation, çocuk eğlence köşesi, internet,  hizmetleri vererek kendilerini evlerindeki gibi rahat ve güvenli hissetmeleri sağlanmaktadır.

Toyota tarafından gerekli bütün eğitimleri verilmiş profesyonel  kadrosu ile hizmet veren Toyota Plaza Bakırcılar satış esnasında test sürüşü hizmeti, plazada araç kredisi çıkarma hizmeti, araç renk alternatiflerini sunma, müşterilerinin kullandığı her türlü araçlarına takas imkanı sunma hizmetleri, araç satın almaya gelen müşterileri ile özel görüşme platformlarında ağırlayarak Mutlak Müşteri Memnuniyeti anlayışı ile farklılık yaratmaktadır.

Toyota’nın tüm dünyadaki temsilciliklerinde uyguladığı kusursuz kalite kriterlerine uygunluğunu ve başarısını belgeleyen Bakırcılar Antalya Plaza, müşteri memnuniyetini de ön planda tutuyor.

2012 yılında Toyota’nın en prestijli Müşteri Memnuniyeti Ödülü olan ICHİBAN ((Japonca “Birinci” anlamına geliyor) Ödülünün sahibi olmuştur.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir