ANSİAD’tan Girişimcilik Ekosistemi Projesi Ödüllü İş Fikri Yarışması

Antalya Sanayici İşadamları Derneği (ANSİAD) tarafından beşincisi gerçekleştirilen Girişimcilik Ekosistemi Projesi Ödüllü İş Fikri Yarışması için başvurular başladı. 5. İş Fikri Proje Özeti son başvuru tarihi: 3 Kasım 2017.

Yarışma Batı Akdeniz Bölgesi’ndeki Akdeniz Üniversitesi, Uluslararası Antalya Üniversitesi, Süleyman Demirel Üniversitesi ile Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde okuyan önlisans, lisans, yüksek lisans ve doktora programı öğrencilerinin ve doktora kategorisine başvurmak koşuluyla öğretim elemanlarının katılımına açık. Bir aday birden fazla projeyle başvurabilir. Adayların daha önce benzeri yarışmaya katılmış olması engel teşkil etmez. Ancak benzeri yarışmalardan ödül alan iş fikri ile katılım kabul edilmemekte.

Yarışmada Birincilik Ödülü : 30 gr. altın & Antalya Teknokenti’nde 1 yıllık ücretsiz çalışma mekânı.

İkincilik Ödülü : 20 gr. Altın.

Üçüncülük Ödülü : 10 gr. Altın.

Ayrıca; her bir üniversitenin, her kategorisinin 1.sine İstanbul Teknik Üniversitesi Çekirdek Erken Aşama Kuluçka Merkezi ziyaretine katılım imkânı, finale kalan maksimum 40 proje sahibine de Antalya Teknokenti’nde 3 firma ziyareti imkânı sağlanacaktır. Yarışmaya katılanlara “Katılım Belgesi” verilecek.

Yarışma jatılım formu için;

http://www.ansiad.org.tr/girisimcilikonbasvuru2017/

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir