AGT, Bayi Eğitimleriyle Sektöre Damga Vuracak

Yaşam alanlarına özel ahşap çözümler sunan AGT, İstanbul’daki İkitelli Kısıklı ve İran showroomlarında gerçekleştirdiği bayi eğitimleriyle sektöre katma değer sunuyor.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 400 bin metrekare alana kurulu modern üretim tesislerinde; MDF, MDF-LAM, Panel, Profil üretimi ile mobilya ve dekorasyon sektörlerine, parke, kapı, duvar paneli ve süpürgelik üretimi ile de inşaat sektörüne hizmet veren AGT, yeni ürünlerine dair teknik özellikler, kullanım alanları, renk, kombinleme ve montaj bilgilerini bayilerine sunduğu eğitimle paylaşıyor.

Sektör temsilcilerine, ürünlerine dair detaylı bilgileri aktarmayı hedefleyen AGT Nisan ayında başladığı eğitimlerini tüm yıl sürdürecek.

Yangına dayanıklı kapıdan 10 mm parkeye dek farklı ürün gruplarım bayileri ve sektör temsilcilerine sunan AGT, ürün özelliklerini bayilerine daha yalandan tanıtarak, hem kullanım ömrünü artırmaya hem de doğru mekanlar için doğru ürünlerin sunulmasına yönelik destek veriyor.

AGT Genel Müdürü Şirzat Subaşı çalışmalarıyla ilgili şu bilgileri verdi;

“AGT olarak, hem Türkiye çapında hem de global platformda kalitemizle öne çıkıyoruz. Tüm çalışmalarımızı sadece bugünü değil, yarım planlayarak, sektöre katkı sağlayacak bir vizyonla sürdürüyoruz. İstanbul İkitelli, Kısıklı ve İran’da bayilerimiz için gerçekleştirdiğimiz eğitimle ürünlerimizin teknik özellikleri ve kullanımı hakkında bilgiler veriyoruz. Olumlu geri dönüşler sektörümüzdeki gelişim adına yaptığımız çalışmanın önemini vurguluyor. Yeni eğitimleri hayata geçirmeyi hedefliyoruz.”

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir