7. Uluslararası Resort Turizm Kongresi Başlıyor

‘Turizmin Geleceği, Geleceğin Turizmi” ana temalı 7. Uluslararası Resort Turizm Kongresi, 29-30 Kasım 2017’de Antalya’da yapılacak. Avrupa ve Rusya’daki gelişmeler ile bölgenin durumu nedeniyle turizm daha da önem kazandı. Turizmdeki durum ve öngörülen olası gelişmeler, 7. Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nde tartışılacak.

2016 yılını zor bir dönem olarak geçiren sektör 2017 yılına umutla girdi. 2017- 2018 yılı ve sonrasına yönelik Türk turizminin yeri ve geleceği Dünya turizminin önemli aktörleri tarafından değerlendirilecek. FTI Ceo’su Dietmar Gunz kongrenin ana konuşmacısı.

Açılışına Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un da katılımının beklendiği kongrenin konukları arasında; Hürriyet Gazetesi Yazarı Deniz Zeyrek, Habertürk Gazetesi Yazarı Muharrem Sarıkaya, Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, Vodafone İcra Kurulu Üyesi Sinan Kızıldağ, Sunexpress Genel Müdürü Jens Bischof, MTS Globe Yönetim Kurulu Başkanı Rembert Euling, TUI Rusya Ortağı Alexei Mordashow, TUI Hollanda Ceo’su Arjan Kers, Servotel Yönetim Kurulu Başkanı Ömer İsvan da yer alıyor.

Turizmin mevcut durumu ile kısa, orta ve uzun vadeli olası gelişmelerin sektöre yansımaları 7. Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nde ele alınacak. 29 Kasım 2017’de Lara Trendy Otel’de yapılacak kokteylin ardından 30 Kasım’da Antalya Concorde De Luxe’de yapılacak kongrenin ana teması “Geleceğin Turizmi, Turizmin Geleceği.”

Kongre kayıtlarının devam ettiği organizasyona bin kişinin katılımı bekleniyor. Kongre aynı zamanda resortcongress.com web sitesinden de canlı olarak izlenebilecek.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir