25. YAPEX Fuarı 15 – 18 Kasım’da Antalya Expo Center’da

YAPEX – Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı 15-18 Kasım 2017 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da gerçekleştirilecek.

Akdeniz Tanıtım A.Ş tarafından düzenlenen YAPEX, geçtiğimiz yıl toplam 20 bin metrekarelik sergileme alanında yerli ve yabancı 220 katılımcısı ile Türkiye’nin dört bir yanından ve komşu ülkelerden gelen 30 bin üzerinde profesyonel ziyaretçiyi ağırladı.

YAPEX Yapı ve Restorasyon Fuarı katılımcı firma profilinin; yüzde 71’i yerli üretici firmalardan, yüzde 18’i Türkiye’de faaliyet gösteren yabancı firmalardan, yüzde 11’i de Tarihi Kentler Birliği üyesi Belediyelerden oluşuyor.

Yenilenmiş ve geliştirilmiş fuar alanı Antalya Expo Center’da YAPEX Yapı Fuarı da yepyeni konsepti ile Türkiye genelindeki en güncel kentsel projeler ve yaşam alanları için katılımcılarına büyük pazar olanakları yaratıyor… Bu sene 25. yılını gerçekleştirecek YAPEX, tüm salonları ve altyapısıyla modernize edilen Antalya Expo Center’da katılımcı ve ziyaretçilerin karşısına yepyeni bir fuar yaklaşımı ile çıkıyor.

YAPEX’de 4 ana kavram, organizasyonumuzun yeni yaklaşımındaki temel unsurlarını oluşturuyor. Fuar kapsamındaki tüm ürün başlıklarında sergilenecek binlerce ürün ve uygulama alternatifi, bu 4 temel yaklaşıma uyumlu olarak, Antalya ve hinterlandı ile bu bölgelerde önem kazanan “turizm mimarisi” açısından, ayrıca bölge pazarlarındaki “trendler, kentsel yatırımlar ve projeler” açısından da önem taşıyor:

YAPEX, Akdeniz bölgesinde inşaat faaliyetleri takvimi açısından en uygun dönem olan Kasım ayında gerçekleştiriliyor ve bölgede yoğun turizm mimarisi için de yeni yatırım ve tesis yenileme aktivitelerine ivme sağlıyor.

YAPEX, fuar kapsamında düzenlenen çeşitli mesleki etkinlik, konferans ve sunum organizasyonları ile de sektörel, mesleki, kurumsal ve idari grupları Antalya’da biraraya getiriyor.

Rakamlarla YAPEX;

YAPEX Fuarı’nı her yıl yaklaşık 40 bin profesyonel ziyaretçi geziyor…

Fuarda yapı-inşaat malzemeleri sektöründen yaklaşık 400 firma ürün ve teknolojilerini sergiliyor…

Ziyaretçilerin %85’i doğrudan yapı sektörü içinde faal profesyonellerden oluşuyor…

Fuar ziyaretçilerinin %75’i karar verici konumda bulunuyorlar…

Ziyaretçilerin yüzde 80’i Antalya ve hinterlandından, yüzde 14’ü Türkiye genelinden, yüzde 6’sı diğer ülkelerden fuarı izlemekte…

www.yapex.com

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir